Firma GRYF-ELEKTRYK.PL S.C.

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

50+ dużych inwestycji

Przy naszym udziale zostało wykonanych wiele inwestycji na terenie Szczecina i okolic. Każdego roku kompleksowo wykonujemy większe prace dla kilku Inwestorów.

Realizacje

500+ drobnych podłączeń

Poza dużymi pracami, wykonujemy mniejsze podłączenia i uruchomienia dla naszych Klientów z szerokiej palety usług, które świadczymy.

Usługi

5000+ godzin programowania

Kompleksowa usługa polega nie tylko na ułożeniu okablowania i podłączeniu aparatów elektrycznych. Zawsze uruchamiamy i sprawdzamy podłączone urządzenia. Prawie w każdym wypadku łączy się to z programowaniem.

Kontakt

Nasza geneza i historia

Firma GRYF-ELEKTRYK.PL została założona na początku 2009 roku przez dwóch inżynierów automatyków-robotyków Politechniki Szczecińskiej (obecnie ZUT), którzy ukończyli również wspólnie naukę w jednej z najlepszych zachodniopomorskich szkół technicznych - szczecińskim Technikum Mechaniczno-Energetycznym (TME, obecnie ZSEE).

Od zawsze pasjonowała nas dziedzina nauki związana z iżynierią energii i dlatego pogłębialiśmy naszą teoretyczną wiedzę z jej zakresu. Jednak największą radość sprawiało nam praktyczne wykorzystywanie opracowanych przez siebie rozwiązań i stosowanie najnowszych technologii w celu ułatwiania codziennego życia sobie oraz innym ludziom i to włąśnie było przyczynkiem powstania firmy.

Wciąż się rozwijamy. Inwestujemy nie tylko w park maszynowy, ale również w kursy i szkolenia, które pogłębiają naszą wiedzę i pozwalają zdobywać praktyczne umiejętności niezbędne do prawidłowego instalowania zaawansowanych urządzeń i systemów. Lata nauki wpoiły w nas niesztampowe myślenie przydające się na co dzień w pracy. Nie ma problemów nie do rozwiązania!

Wiedza oraz doświadczenie zdobyta podczas wdrażania różnego typu systemów inteligentnego domu, zainspirowała nas do stworzenia autorskiego systemu automatyki budynkowej. W roku 2010 rozpoczęliśmy prace nad własnym systemem, który otrzymał nazwę IUVO. Pierwsze wdrożenie systemu odbyło się już w 2011 roku. Na początku były to sterowniki autonomiczne realizujące podstawowe funkcje logiczne, których brakowało nam w innych konkurencyjnych rozwiązaniach lub były dostępne jedynie w bardzo drogich systemach automatyki.

W czasie rozwoju sytemu, sterowniki zostały połączone w sieć oraz została znacznie rozbudowana ich funkcjonalność. Obecnie sterowniki IUVO pozwalają zintegrować wszystkie podstawowe systemy występujące w gospodarstwie domowym: oświetlenie, system alarmowy, automatykę rolet, ogrzewanie, wentylację itd.

System IUVO jest cały czas przez nas rozwijany i udoskonalany (przy jednoczesnym wsparciu istniejących wersji. Logika systemu oraz funkcje, które potrafi on realizować są mocno rozbudowane i wzbogacone a wizualizację na urządzeniach mobilnych. System IUVO jest synonimem nowoczesnego zautomatyzowanego domu lub biura.

Więcej informacji na temat systemu IUVO można znaleźć na stronie www.iuvo.it

Dodatkowo nasza firma jest ubezpieczona od jakichkolwiek pomyłek w sztuce. Chcieliśmy w ten sposób podkreślić, iż jesteśmy poważnymi ludźmi i rozumiemy, że można mieć obawy co do fachowości ludzi, którym zawierza się swoją własność. Niewielu przedsiębiorców w ten sposób dba o spokój swoich Klientów.

Twórz z nami swoją historię. Zapraszamy.

Our Office

Poznaj naszą ekipę

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością przyjedziemy na Twoją budowę w celu wyceny prac.

Team Image

Piotr Zasada Współzałożyciel

Technik elektronik, Automatyk-Robotyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.
Doskonały programista nie bojący się wyzwań.

Kontakt
Team Image

Radosław Łochowski Współzałożyciel

Technik elektronik, Automatyk-Robotyk z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Perfekcjonista połączeń rozdzielni.

Kontakt
Top