Oferowane usługi

Szukasz pomocy z konkretnym problemem? My go rozwiążemy.
Zapoznaj się z oferowanymi przez nas usługami.

Instalacje elektryczne inteligentne

Jako jedni z pierwszych w regionie zaczęliśmy wdrażać rozwiązania inteligentnego budownictwa. Wykonujemy kompleksowy montaż instalacji wraz programowaniem. Jesteśmy jedynymi w Polsce oficjalnymi dystrybutorami i serwisantami IUVO Home Automation. Jako ciekawostkę możemy dodać, iż nasze prace inżynierskie na Politechnice Szczecińskiej sprzed kilkunastu lat były ściśle związane z inteligentymi instalacjami.

Instalacje elektryczne tradycyjne

Posiadamy 10 lat doświadczenia w montażu i serwisowaniu tego typu instalacji. Oferujemy kompleksową usługę od projektowania funkcjonalnego, ułożenia okablowania do podłączenia rozdzielni i wykonania pomiarów elektrycznych. W ramach tej usługi od razu proponujemy ułożenie okablowania TV, TV satelitarnej, alarmowej, dozorowej dostosowanych do rozwiązań tradycyjnych.

Instalacje alarmowe SSNiW

Systemy alarmowe nie mają przed nami tajemnic. Proponujemy zwykle sprawdzony i rozpowszechniony na Pomorzu Zachodnim polski system firmy Satel. Serwisujemy również instalacje alarmowe i podłączmy moduły GSM kontrolujące stan systemów.

Instalacje dozorowe CCTV

Dobieramy, montujemy i podłączmy do sieci Internet rejestratory, kamery IP. Do odpowiedniego miejsca proponujemy konkretne rozwiązania uwzględniające potrzeby Klienta dotyczące monitoringu wizyjnego.

Sieci komputerowe strukturalne

Układamy okablowanie wg wybranej topologii sieci strukturalnej oraz dokonujemy instalacji i uzbrajania rozdzielnic typu RACK w patchpanele, routery, systemy zasilania awaryjnego.

Systemy kontroli dostępu

Jeśli wymagane jest kontrolowanie czasu pracy lub ograniczenie dostępu do wybranych pomieszczeń, jesteśmy w stanie zrealizować tego typu instalacje. Dobieramy osprzęt począwszy od samego systemu, do elektrozaczepów, zwor elektromagentycznych, zamków elektrycznych i innych wraz z montażem w skrzydłach drzwiowych i ościeżnicach.

Systemy pożarowe i oddymiania

Posiadamy uprawnienia projektowe oraz umiejętności potwierdzone certyfikatami szkoleń systemów Polon-Alfa z wdrażania rozwiązań zabezpieczeń pożarowych i oddymiania.

Podłączenia płyt indukcyjnych

Podłączamy piekarniki, piece, płyty grzewcze elektryczne tradycyjne oraz płyty indukcyjne. Oczywiście posiadamy odpowiednie uprawnienia by dokonać odpowiednich wpisów w karcie gwarancyjnej.

Montaż pieców akumulacyjnych

Zajmujemy się doborem, montażem, serwisem oraz przeglądem przedsezonowym pieców akumulacyjnych statycznych i dynamicznych wiodących firm jak Technotherm, Stiebel-Eltron, AEG, Siemens i innych.

Serwis instalacji elektrycznych

Nie ma rzeczy bezawaryjnych, ale też nie ma rzeczy, których naprawić się nie da lub wymienić tak samo dobre. W wyjątkowch sytuacjach serwisujemy instalacje elektryczne.

Dobór rozdzielnic i aparatów

Często projekt wykonawczy należy dostosować do rzeczywistych warunków i uwzględnić zmiany. Dokonujemy adaptacji projektu oraz dobieramy odpowiedni osprzęt i okablowanie, aby wszystko działało idealnie.

Pomiary elektryczne

Posiadamy odpowiednie oprzyrządowanie firmy Sonel oraz uprawnienia pomiarowe SEP E oraz D niezbędne do wykonania pomiarów rezystancji uziemienia, impedancji pętli zwarcia, czy czasu zadziałania układów różnicowo-prądowych.

Podsumowanie

Zawsze proponujemy kompleksową usługę polegającą na projektowaniu, doborze urządzeń, dostarczeniu sprzętu i logistyce dostaw. Układamy okablowanie, osadzamy rozdzielnice i je uzbrajamy. Wykonujemy odpowiednie pomiary niezbędne do odbioru, programowanie i uruchomienie.

Całość naszych umiejętności potwierdzona jest nie tylko dyplomami techników i inżynierów automatyki lecz również praktyczną wiedzą i umiejętnościami zdobytymi przez lata praktyki. Dodatkowo cały czas poszerzamy swoją wiedzę i wdrażamy najnowsze rozwiązania nie tylko w naszym parku maszyn. Najlepsze referencje mogą przedstawić nasi Klienci.

Oprócz instalacji tradycyjnych dla domu i biura, w trakcie lat zyskaliśmy specjalizację w instalacjach inteligentnych oraz instalacjach dla stomatologii i innych usług medycznych.

Our Office

System IUVO Home Automation

Nasza firma jest głównym dystrybutorem sterowników inteligentnego domu IUVO Home Automation


Dla stałych współpracowników oraz firm instalatorskich oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe od sugerowanych cen Producenta.

Zapytania proszę kierować na adres mailowy kontakt@iuvo.it

IUVO Controller 0806 - 319 Euro

Podstawowy moduł sterujący oświetleniem, gniazdami wtykowymi

  • 8 wejść bezpotencjałowych
  • 6 wyjść wysokoprądowych
  • 13 A VAC
Zamów

IUVO Roller Shutter 0804 - 319 Euro

Moduł służący do sterowania roletami, markizami

  • 8 wejść bezpotencjałowych
  • 4 wyjścia wysokoprądowe
  • 6 A VAC
Zamów

IUVO Controller 0806 T - 369 Euro

Moduł wyposażony w wejście czujnika temperatury

  • 8 wejść bezpotencjałowych
  • 6 wyjść wysokoprądowych
  • 13 A VAC
Zamów
Top